Kas ir Premium apkures granulas?

Omulīgu gaisotni un patīkamu atmosfēru jūsu mājoklī nodrošinās kvalitatīva granulu apkures iekārta, kuras kurināšanai izmantosiet augstākās ENplus kvalitātes kokskaidu apkures granulas.

Bet, tā kā granulas apkurei ir pieejamas dažādos izmēros, dažādās krāsās un ar atšķirīgām pelnu un mitrumā līmeņa daudzumiem, patērētajam ir viegli apjukt lielajā biodegvielas izvēles piedāvājumā.

Noteikti esat novērojuši, ka no dažām kokskaidu apkures granulām siltumatdeve ir augstāka, no dažām – zemāka. Mēs iesakām iegādāties apkurei tikai ENplus kokskaidu apkures granulas, kurām ir augsta siltumatdeve.

2011. gadā Eiropā tika ieviests granulu testēšanas standarts ENplus.
ENplus sertifikāts apliecina, ka kokskaidu apkures granulas atbilst Eiropas ISO standarta prasībām un lietojot apkurē augstākas kvalitātes ENplus granulas jūs nezaudēsiet apkures iekārtas ražotāja noteiktās garantijas, ietaupīsiet finanses un izbaudīsies priekšrocības, ko sniedz granulu apkures iekārta.

Izvēloties kokskaidu granulas apkurei, noteicošais izvēlē ir kaloriju (kWh/kg) daudzums nevis granulu krāsa vai cena. Tieši kalorijas nosaka apkures granulu siltumatdevi (kWh/kg)- jo lielāks kaloriju daudzums, jo augstākas kvalitātes granulas. Ar informāciju par kaloriju (kWh/kg) daudzumu variet iepazīties uz granulu iepakojuma vai pārdevēja/ražotāja mājas lapā- sadaļā Testa rezultāti. 

Dalies ar šo lapu